Reklama

Nietrzeźwy jechał 90 km/h w terenie zabudowanym

Opublikowano:
Autor:

Nietrzeźwy jechał 90 km/h w terenie zabudowanym  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renaulta, którego wczoraj zatrzymali do kontroli drogowej policjanci w Woli Rusinowskiej. Nietrzeźwego kierowcę namierzył policyjny laser, który wskazał, że 65-latek przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 40km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo i wykroczenie odpowie przed sądem.

Wczoraj (22 lipca) kolbuszowscy policjanci z Referatu Ruchu Drogowego sprawdzali, z jaką prędkością poruszają się  kierowcy podróżujący przez Wolę Rusinowską, w obszarze zabudowanym.

W trakcie wykonywanych czynności zmierzyli prędkość kierującego samochodem marki Renault. Laserowy miernik wskazał, że kierowca porusza się z prędkością ponad 90 km/h, w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę z prędkością 50 km/h. Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Od 65-letniego mieszkańca gminy Cmolas wyczuli alkohol. Mężczyzna został przebadany na stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.- Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwemu kierowcy prawo jazdy. Za popełnione przestępstwo i wykroczenie odpowie przed sądem - dodała oficer prasowa. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE