Reklama

Niebezpieczny skrót

Opublikowano:
Autor:

Niebezpieczny skrót - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zerwana siatka i wystające druty - tak w tej chwili wygląda ogrodzenie, które znajduje się obok budynku dawnej gazowni. - Proszę o szybką interwencję, bo może się to skończyć jakimś wypadkiem - apelował na ostatniej sesji (2 marca) Grzegorz Partyka.

Jeszcze w ubiegłym roku właściciel działki, zgodnie z prawem, postanowił zagrodzić swoją nieruchomość. Mieszkańcy rejonu ulicy Krakowskiej już wtedy zwracali uwagę, że siatka utrudnia im przedostanie się skrótem na ulicę Obrońców Pokoju. Teraz jednak przejście, z którego korzystają także uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Kolbuszowej, to niebezpieczna przeprawa. A wszystko przez ogrodzenie, które zostało zniszczone. - Chciałbym, żeby została podjęta jakaś szybka reakcja, gdyż to zdewastowane ogrodzenie stanowi zagrożenie - mówił podczas ostatniej sesji rady miejskiej Grzegorz Partyka. - Wiadomo, że tym przejściem chodzą dzieci do szkoły, a teraz z tego ogrodzenia wystają druty i może się to skończyć jakimś wypadkiem. Proszę o szybką interwencję - apelował radny. 

Więcej w 10 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE