Reklama

Nie żyje policjantka

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje policjantka  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nadkom. Dorota Watracz, policjantka Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, śmiertelnie zatruła się czadem.

O śmierci funkcjonariuszki poinformowano na stronie podkarpackiej policji:

"Z głębokim żalem przyjęliśmy wczoraj informację o śmierci policjantki Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej nadkom. Doroty Watracz, żony Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego mieleckiej komendy. Funkcjonariuszka uległa zaczadzeniu w łazience podczas kąpieli. Kierownictwo mieleckiej komendy oraz wszyscy funkcjonariusze i pracownicy cywilni składają wyrazy ubolewania rodzinie i bliskim.

Wczoraj (27 stycznia) około godz. 15, 49-letnia funkcjonariuszka zasłabła w łazience w swoim mieszkaniu w Mielcu. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która podjęła reanimację. Niestety jej życia nie udało się uratować. Ze wstępnych ustaleń wynika, że policjantka uległa zaczadzeniu podczas kąpieli.

Kierownictwo, koleżanki i koledzy policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu składają głębokie wyrazy współczucia rodzinie i bliskim Doroty"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE