Reklama

Nie żyje Krzysztof Kwaśnik - były prezes Werynianki Werynia

Opublikowano: ndz, 5 maj 2019 00:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O śmierci mężczyzny poinformowali jego współpracownicy z Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej.

- W dniu wczorajszym dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci naszego Kolegi, Przyjaciela, Współpracownika. Trudno wyrazić żal kiedy odchodzi do domu Pana tak bliska osoba. Krzysiu - tak wszyscy przez wiele lat zwracaliśmy się do Niego - napisali na Facebooku. 

- Krzysztof Kwaśnik w dużym stopniu przyczynił się do rozwoju Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. Zawsze uśmiechnięty i gotowy na kolejne wyzwania, nigdy o nikim nie wypowiadał się źle. Będzie żył w naszej pamięci.  Odpoczywaj w POKOJU Przyjacielu - czytamy dalej. 

Krzysztof Kwaśnik od lat był związany z Werynianką Werynia. Przez pewien czas pełnił funkcję prezesa tego klubu. Należał także do jednostki OSP w Weryni, w której działalność bardzo się angażował. 

Zmarł w piątek (3 maja). Miał 41 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w niedzielę (5 maja) o godz. 13 w kościele parafialnym w Weryni.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE