Reklama

Nie na gwałt

Opublikowano: pon, 10 lip 2017 11:57
Autor:

Nie na gwałt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zaplecze sportowe przy stadionie w Krzątce nie powstanie w tym roku. Z jakich powodów inwestycja została odłożona na 2018 rok?

Podczas ostatniej sesji rady gminy (27 czerwca) samorządowcy podjęli decyzję, że budowa zaplecza w Krzątce zostanie przełożona na przyszły rok. Namawiał do tego podczas zebrania Jerzy Wilk, wójt gminy Majdan Królewski. - Zadanie to było planowane do realizacji w roku budżetowym 2017, jednak dopiero niedawno został przeprowadzony przetarg i dokonane jego rozstrzygniecie. Można usilnie próbować, żeby wszystkie roboty zrealizować w tym roku, ale pewnie korzystniej by było, żeby troszeczkę wydłużyć ten termin i dać trochę więcej czasu wykonawcy na realizację tego zadania, a nie żeby to wszystko było robione na gwałt - tłumaczył wójt Jerzy Wilk. - Budynek zaplecza i tak na sezon rozgrywek w tym roku nie zafunkcjonuje, ale zafunkcjonowałby dopiero jako zaplecze na kolejny sezon od kwietnia 2018 - argumentował włodarz Wilk.

Więcej w 27 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    don

    wybory 2018