Reklama

Reklama

Nie bądź obojętny, Julia potrzebuje Twojej pomocy

Opublikowano: 11 października 2019 06:11
Autor:

Nie bądź obojętny, Julia potrzebuje Twojej pomocy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację małej Julki - to główny cel, jaki stawiają przed sobą organizatorzy październikowych zawodów nordic walking.

- Julia Gola w 25. tygodniu życia przeszła operacje zamknięcia przepukliny oponowo – rdzeniowej, a teraz potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy wielu specjalistów, by mogła kiedyś normalnie funkcjonować - mówi Krystyna Styga, przedstawicielka organizatorów jesiennej imprezy. 

Zawody o charakterze charytatywnym odbędą się 27 października na stadionie sportowym w Weryni. Do pokonania uczestnicy będą mieli pięć kilometrów (pętla 2 x po 2,5 km). Maksymalnie w wydarzeniu tym będzie mogło wziąć udział 100 osób. - Uczestnikami zawodów będą mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego, a także m.in. Rzeszowa, Tarnobrzega, Nowej Dęby, Leżajska, Sanoka, Jasła czy Rymanowa - wylicza Krystyna Styga.

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą poprzez stronę timekeeper.pl do 22 października. Opłata startowa wynosi wówczas 35 zł. W dniu zawodów jest to już 50 zł. 

Otwarcie imprezy i rozgrzewkę zaplanowano o godz. 10. Piętnaście minut później zawodnicy rozpoczną rywalizację. Trasa będzie przebiegała ścieżkami lasu przy stadionie sportowym w Weryni.

Uczestnicy zawodów pn. "Kolbuszowska Piątka - idziemy dla Julki" będą rywalizować w kilku kategoriach wiekowych. Pierwsze trójki w poszczególnych kategoriach wśród kobiet i mężczyzn otrzymują puchary (statuetki). Każdy z uczestników zawodów po ukończeniu dystansu otrzyma pamiątkowy medal.

Organizatorami tego wydarzenia są: Stowarzyszenie Sportowe Kolbuszowski Klub Nordic Walking oraz gmina Kolbuszowa.

 

Kontakt do organizatorów


Telefon: 796 673 249 lub 697 587 393
Email: [email protected]

Program zawodów
8.00 – 9.30 – wydawanie numerów oraz pakietów startowych
10.00 – pokaz prawidłowej techniki nordic walking oraz wspólna rozgrzewka
10.15 – start zawodników na dystansie 5 km
11.15 – zamkniecie trasy zawodów
12.00 – ogłoszenie oficjalnych wyników

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.