Reklama

Nauczycielki z awansem

Opublikowano: pt, 2 wrz 2016 05:01
Autor:

Nauczycielki z awansem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pięć nauczycielek z kolbuszowskich placówek oświatowych przystąpiło latem do egzaminu na nauczyciela mianowanego. Wszystkie zdały i tym samym uzyskały kolejny stopień awansu zawodowego.

Tradycyjnie już, jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, burmistrz Kolbuszowej nadał stopień nauczyciela mianowanego pedagogom, którzy podczas wakacji pomyślnie zdali egzamin. W tym roku do takiego testu przystąpiło pięć nauczycielek. Wszystkie 25 lipca otrzymały zaświadczenie o pozytywnym wyniku. Do grona nauczycieli mianowanych dołączyły: Anna Chudzik (ZS w Widełce), Katarzyna Bełza (Przedszkole Publiczne nr 3), Anna Pawełek (Przedszkole Publiczne nr 1), Edyta Gaweł (Przedszkole Publiczne nr 1) i Patrycja Zawisza (Zespół Szkół Specjalnych).

Więcej w 35 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.