Reklama

Nasi na obozach przed mistrzostwami Tiki-Taka podróżuje i punktuje

Opublikowano:
Autor:

Nasi na obozach przed mistrzostwami Tiki-Taka podróżuje i punktuje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na nudę nie mogą narzekać podopieczni Bogdana Karkuta z kolbuszowskiej Tiki-Taki. Nasza młodzież pokazała klasę w kilku zawodach. W najbliższą niedzielę nasi powalczą w Mistrzostwach Podkarpacia w Mielcu.

Od ponad tygodnia nasi nastolatkowie przebywają na obozach kadry (Szymon Zięba w Spale) lub zaplecza kadry narodowych.  W Mielcu pracuje 10 osób (sprinty), w Ulanowie czwórka (wytrzymałość). Już w najbliższą sobotę reprezentanci wszystkich grup młodzieżowych Tiki-Taki pokażą się podczas ogólnopolskich zawodów kontrolnych. W niedzielę juniorzy pojadą do Mielca na Mistrzostwa Podkarpacia. – Mógłbym zabrać młodszych wiekowo wychowanków, ale nie chcę ich przemęczyć, a przed nimi zawody w swoich kategoriach – tłumaczy Bogdan Karkut, opiekun naszych biegaczy.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE