Reklama

Najwyższy stopień zagrożenia meteorologicznego w naszym powiecie! Zwołano sztab kryzysowy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Najwyższy stopień zagrożenia meteorologicznego w naszym powiecie! Zwołano sztab kryzysowy   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już nie 2. a 3. stopień zagrożenia obowiązuje w powiecie kolbuszowskim. Intensywnie padać ma do jutra do godz. 10.

W Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej zwołany został sztab kryzysowy. Dwie osoby będą przez całą noc zbierać informacje na temat sytuacji pogodowej na terenie gminy Kolbuszowa. 

- Wszystkie sygnały od mieszkańców odbierają funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, którzy kierują akcją - mówi Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

Zawodowców wspierają druhowie z jednostek OSP. To oni wypompowują wodę z zalanych piwnic czy posesji. - Najtrudniejszą sytuację mamy na ul. Mieleckiej w Kolbuszowej Dolnej - dodaje nasz rozmówca.

W dwóch miejscach (na ul. Zielonej i w Kolbuszowej Dolnej) monitorowany jest również stan Nilu.

Z magazyny przeciwpowodziowego zostało wydanych jak na razie kilka worków na piasek oraz plandeki, którymi zabezpieczony został przeciekający dach na ul. Kilińskiego w Kolbuszowej. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE