Reklama

Na terenie gminy Raniżów zamontowano kolejnych pięć progów zwalniających. Gdzie dokładnie?

Opublikowano:
Autor:

Na terenie gminy Raniżów zamontowano kolejnych pięć progów zwalniających. Gdzie dokładnie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Informację o progach zwalniających zamontowanych na terenie gminy podał na ostatniej sesji rady gminy (18 października) sekretarz Urzędu Gminy w Raniżowie.

- Dwa progi zamontowano w Zielonce za szkołą obok placu zabaw - mówił sekretarz - Dwa kolejne progi zwalniające pojawiły się także w Woli Raniżowskiej za szkołą. Piąty i ostatni próg zamontowano w Staniszewskiem na drodze relacji Staniszewskie - Zielonka - powiedział Marek Margański, sekretarz gminy. Jak dodał, koszt montażu tych pięciu progów wyniósł około 20 tysięcy złotych. W ostatnim czasie progi zwalniające pojawiły się na terenie gminy Raniżów w następujących miejscach: ul. Gołdasza i ul. Zagrody. Koszt zadania wyniósł ponad 7,5 tysiąca złotych. 

O montaż progów dopominają się także od dłuższego czasu mieszkańcy osiedla Skotnia w Raniżowie. Czy ich prośby i wnioski zostaną spełnione?

Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE