Reklama

Na osiedlu Domowe w Raniżowie powstał plac zabaw

Opublikowano:
Autor:

Na osiedlu Domowe w Raniżowie powstał plac zabaw - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zadanie zostało wykonane dzięki dotacji pozyskanej z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w wysokości 20 tys. zł.

Dodatkowo inwestycja ta została dofinansowana z budżetu gminy Raniżów przeznaczonego na działalność statutową stowarzyszeń w wysokości 10 tys. zł.

- W powstaniu placu zabaw bardzo duży udział mieli rodzice dzieci mieszkających na naszym osiedlu, którzy pomagali w przygotowaniu terenu - mówi Jan Puzio, przewodniczący Rady Gminy Raniżów i główny inicjator inwestycji. Jak dodaje, inwestorem było raniżowskie stowarzyszenie, którego jest członkiem.

Na placu jest sześć urządzeń. Są to karuzela, sprężynowiec, dwie huśtawki, urządzenie wielofunkcyjne i zestaw zabawowy. - Całość zlokalizowana w centrum osiedla stanowi atrakcyjne miejsce rekreacji i zabawy dla rodziców z małymi dziećmi - wyjaśnia Jan Puzio.

Jak dodaje, "Domowe" jest największym osiedlem w gminie Raniżów, gdzie mieszka wiele rodzin z małymi dzieci i dotychczas było pozbawione placu zabaw z prawdziwego zdarzenia. - Stąd jego budowa była dla mnie sprawą bardzo ważną  i jeszcze w poprzedniej kadencji podjąłem starania o jego wybudowanie - wyjaśnia. - W przyszłości planuję poszerzyć ofertę rekreacyjną o urządzenia dla nieco starszych dzieci - zapowiada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE