Reklama

Na cztery dni zamknięty zostanie parking w centrum Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Na cztery dni zamknięty zostanie parking w centrum Kolbuszowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przed nami Dni Kolbuszowej 2018 i związane z planowanymi wydarzeniami utrudnienia w ruchu.

W tym roku święto miasta nad Nilem zorganizowane zostanie na Placu Wolności. W sobotę i niedzielę (9 i 10 czerwca) część parkingów w centrum Kolbuszowej zostanie wyłączona z ruchu na kilka dni.

Już od 7 czerwca (czwartek) od północy zamknięty zostanie parking od strony wschodniej, gdzie ustawiona zostanie scena. Dla kierowców będzie on nieczynny do poniedziałku (11 czerwca) do godz. 14.

Z kolei od soboty (9 czerwca) od godz. 16 do niedzieli (10 czerwca) do północy kierowcy nie wjadą na parking i ulicę od strony północnej i zachodniej.

- W tych dniach można korzystać z parkingów przy ul. Narutowicza (obok cmentarza), ul. Popiełuszki (obok Krytej Pływalni Fregata), ul. Obrońców Pokoju (przy Urzędzie Miejskim) oraz placu targowym przy ul. Zielonej - wylicza Andrzej Selwa, z działu promocji gminy Kolbuszowa.

- Jednocześnie informujemy, że toalety publiczne obok rynku (przy ul. Parkowej) 9 i 10 czerwca będą bezpłatne i czynne od 9 do 24 - dodaje nasz rozmówca.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE