Reklama

Mieszkańcy nie chcą Wałęsy

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy nie chcą Wałęsy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Lech Wałęsa może zostać pozbawiony tytułu Honorowego Obywatela Gminy Majdan Królewski. Grupa mieszkańców wystosowała w tej sprawie pismo do rady gminy.

- Lech Wałęsa zamiast przyznać się do swoich związków z SB i przeprosić społeczeństwo polskie, wybrał drogę matactwa. Nawołuje do buntu zamiast zgody - czytamy w uzasadnieniu wniosku, który przesłany został do naszej redakcji, a także trafił do Rady Gminy Majdan Królewski. - Jako Laureat Pokojowej Nagrody Nobla powinien zabiegać o pokój i jedność w narodzie, a nie dążyć do podziału społeczeństwa. Swoimi wypowiedziami na temat Prezydenta i Rządu Polskiego osłabia pozycję Polski w Europie i na świecie. Działa na szkodę Ojczyzny i Narodu Polskiego – uważają mieszkańcy gminy. Pod pismem podpisało się w sumie 165 osób.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE