Reklama

MATURA 2021: Maturzyści chcą dymisji ministra. Kolejne przecieki odpowiedzi [ARKUSZ I ODPOWIEDZI]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Ministerstwo Edukacji i Nauki

MATURA 2021: Maturzyści chcą dymisji ministra. Kolejne przecieki odpowiedzi [ARKUSZ I ODPOWIEDZI] - Zdjęcie główne

MATURA 2021: Pora na język angielski. Uczniowie są zdenerwowani na PRZECIEKI! Chcą dymisji ministra! [ARKUSZ, ODPOWIEDZI] Opublikowano: 6 maja 2021 12:36 Autor: GL | Zdjęcie: Ministerstwo Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek - minister edukacji i nauki | foto Ministerstwo Edukacji i Nauki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trzeci dzień maratonu maturalnego. Absolwenci szkół średnich mają już za sobą egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Centralna Komisja Egzaminacyjna zgłasza sprawę przecieków do prokuratury! Czy matura zostanie anulowana?

Pisemny egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym już za maturzystami. Pierwsze opinie po wyjściu z sal egzaminacyjnych wskazują na banalnie proste zadania.

CZYTAJ TAKŻE:

Tymczasem nadal tematem numer jeden są możliwe przecieki arkuszy i rozwiązań zadań po pierwszych dwóch dniach matur. Centralna Komisja Egzaminacyjna zawiadomiła o tym fakcie policję i prokuraturę. Sami maturzyści są zdenerwowani i obawiają się, że cały ich trud może zostać zmarnowany w chwili kiedy zapadnie decyzja o anulowaniu i (...)   CZYTAJ DALEJ - ZOBACZ ARKUSZ I ODPOWIEDZI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy