Reklama

Reklama

Małżeństwo z Podkarpacia przeżyło ze sobą 70 lat

Opublikowano: 23 września 2019 18:30
Autor:

Małżeństwo z Podkarpacia przeżyło ze sobą 70 lat - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Takiej uroczystości w Mielcu nie było dawno. W ostatnią niedzielę, 22 września, Emilia i Stanisław Szlachetkowie świętowali 70. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego - co czyni ich absolutnymi rekordzistami w naszym mieście.

Kamiennych godów w Mielcu nie było dawno, a jak podaje miejscowy urząd stanu cywilnego - obecnie w rejestrze mieleckich ślubów istnieje tylko jedna para, która może pochwalić się tak długim stażem. Z tej okazji liczna rodzina i najbliżsi sąsiedzi państwa Szlachetków spotkali się na wspólnej biesiadzie. Szanownych jubilatów odwiedził wiceprezydent Mielca Paweł Pazdan, przewodniczący Rady Osiedla Kilińskiego Wacław Świerczyński, a także Stanisława Rzeźnik w imieniu miejskiej Rady Seniorów oraz poseł Krystyna Skowrońska. Jubilaci otrzymali pamiątkowe grawertony, kwiaty i dyplomy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -1

    załobnik

    Aja? po trzydziestu pieciu latach zaczynam załowac tego dobra w spódnicy.Nic szlachetnego mnie od tej osoby nie spotkało.Szkoda,

  • 2 lata temu | ocena +3 / -0

    Nika

    Gratuluję i podziwiam .Moi dziadkowie w czerwcu obchodzili taka uroczystość z miejscowości Wampierzow. Tydzień po niej umarła babcia a 30 dni po niej pochowaliśmy dziadzia. Żyć bez siebie nie umieli .... . samych wnucząt 19-tu sie doczekali.