Reklama

Mali goście

Opublikowano:
Autor:

Mali goście - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę (4 października) naszą redakcję odwiedziła grupa starszaków z Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej.

Podczas spotkania nasi mali goście przekonali się, jak wygląda praca w redakcji lokalnego tygodnika. Maluchy zobaczyły nasze stanowiska pracy i dowiedziały się, w jaki sposób powstają teksty do gazety.

Przedszkolaki doskonale zdawały sobie sprawę, że w pracy dziennikarza najważniejsza jest znajomość literek. Wielką radość sprawiła im możliwość nagrania głosu na dyktafon i późniejszego jego odsłuchiwania. Odważni chętnie podnosili ciężkie, redakcyjne roczniki, w których są gromadzone wszystkie numery gazety z danego roku. Dzieciaki z uśmiechami mierzyły czapeczki na głowy, które przygotowaliśmy dla nich ze starych numerów gazet.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE