Reklama

Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej wśród najlepszych na Podkarpaciu. Dariusz Fus: To dla nas powód do dumy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej zajęło 7. miejsce wśród wszystkich liceów Podkarpaciu w rankingu opublikowany przez portal edukacyjny WaszaEdukacja.pl.

Ranking liceów 2022 został stworzony w oparciu o wyniki egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

- Dodatkowym kryterium branym pod uwagę były wyniki z ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych oraz wskaźniki Edukacyjnej Wartości Dodanej (EWD) z lat 2019-2021

- wyjaśniają nauczyciele z kolbuszowskiego liceum ogólnokształcącego.

Wszystkie dane do rankingu pozyskane zostały ze sprawdzonych źródeł takich jak Okręgowa Komisja Egzaminacyjna, Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz innych placówek oświatowych.

- Taki dla nas powód do dumy i radości. Uzyskaliśmy bardzo dobry wynik. Jesteśmy wysoko i w Polsce i w województwie

- mówi Dariusz Fus, dyrektor LO w Kolbuszowej. 

Kolbuszowska placówka zajęła w rankingu 219. miejsce w kraju (na 1812 liceów publicznych oraz niepublicznych) i 7. miejsce na Podkarpaciu. 

Źródło: LO Kolbuszowa

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy