Reklama

Lampy w Porębach Wolskich do roboty. Co na to wójt?

Opublikowano:
Autor:

Lampy w Porębach Wolskich do roboty. Co na to wójt?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorządowiec z Porąb Wolskich dopytywał wójta o inwestycję w swojej miejscowości.

- Mieszkańcy pytali mnie, co z tymi światłami. W tegorocznym budżecie jest zapisana część pieniędzy na oświetlenie w Porębach Wolskich. Kiedy to będzie robione? - zapytał Stefan Gancarz. - Czy ktoś z zainteresowanych mieszkańców był w tej sprawie u pana wójta? Jeśli byli, to wiedzą wszystko, a jeśli nie, to proszę wytłumaczyć - dodał.

 Jak poinformował Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów, pieniądze na realizację oświetlenia w Porębach Wolskich zostały zabezpieczone w ramach funduszu sołeckiego. Dodał, że zadanie zostanie zrealizowane do końca 2019 roku.

Wiesław Marut, gospodarz Porąb Wolskich, wyjaśnił natomiast, że na budowę oświetlenia dróg w Porębach Wolskich przeznaczone ma zostać dokładnie 10 tys. 690 zł. - Wniosek w tej sprawie został już złożony do pana Stanisława Sidora (zajmującego się w raniżowskim UG drogownictwem - przyp. red.) - stwierdził. - Oświetlenie ma zostać zamontowane na istniejących słupach - powiedział i dodał, że prace mają ruszyć niebawem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE