Reklama

Ktoś zniszczył tabliczki z nazwami ulic w Majdanie Królewskim. Sprawców szuka policja

Opublikowano:
Autor:

Ktoś zniszczył tabliczki z nazwami ulic w Majdanie Królewskim. Sprawców szuka policja  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Powykrzywiane i zniszczone tabliczki z nazwami ulic - taki widok mieszkańcy Majdanu Królewskiego zastali w niedzielę rano w swojej miejscowości. W sprawie interweniuje jeden z radnych. Sprawców szuka już policja.

Do aktu wandalizmu doszło najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę (z 10 na 11 marca) na skrzyżowaniu ulic Tarnobrzeskiej z Jagiellońską oraz na skrzyżowaniu ulicy ks. Stanisława Stępnia z ul. Tarnobrzeską oraz ul. Grunwaldzką.

Informację o zdewastowanych tabliczkach z nazwami ulic przekazał nam w poniedziałek (12 marca) Mariusz Wołosz, radny z Majdanu Królewskiego.

- Nie wiem, czy ktoś po prostu się nudził czy może rozpierała go energia - skomentował ironicznie samorządowiec. - Jestem poirytowany zachowaniem osób, które to zrobiły. Tym bardziej że zdarzyło się to w naszej gminie nie pierwszy raz - wyjaśnił.

Sprawą zajmuje się teraz policja.

Więcej w aktualnym Korso

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE