Reklama

Krzysztof Książek złożył ślubowanie i oficjalnie został radnym gminy Cmolas

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UG Cmolas

Krzysztof Książek złożył ślubowanie i oficjalnie został radnym gminy Cmolas - Zdjęcie główne

Krzysztof Książek, nowy radny z Hadykówki, złożył ślubowanie. | foto UG Cmolas

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców - tak brzmią słowa ślubowania na radnego, które powinny brzmieć w głowach i uszach każdego z przedstawicieli mieszkańców.

W gminie Cmolas słowa te wybrzmiały w tym roku już po raz drugi. Początkiem roku takie ślubowanie złożyła Ewelina Nowicka z Ostrów Tuszowskich, która zajęła miejsce radnego Ryszarda Walczyka, który zrezygnował ze swojej funkcji. 

Od tego wydarzenia nie minęło nawet pół roku, a cmolaska gmina ponownie stanęła przed problemem okrojonego składu rady. Tym razem Małgorzata Marut z Hadykówki zrezygnowała ze swojej funkcji. Nastąpiła konieczność przeprowadzenia wyborów. 

Kilkumiesięczne procedury, aż w końcu jeden chętny na objęcie mandatu. Krzysztof Książek, bo o nim mowa, to nowy radny, który zasiadł w składzie rady i od wtorku, 5 października, jest już oficjalnie przedstawicielem Hadykówki.

- Gratuluję radnemu i życzę owocnej współpracy

- mówił po ślubowaniu Ryszard Warzocha, przewodniczący rady. 

- Dziękuję za powierzenie mi tej ważnej funkcji, mam nadzieję, że będę przydatny i liczę na pomoc z państwa strony jako najmłodszy kolega. Mam nadzieję, że będziemy razem pracować dla tej naszej małej ojczyzny i będzie się z nam dobrze współpracowało

Jakie plany, zamierzenia, cele i marzenia względem swojej wsi ma radny Hadykówki? Jakie problemy i niedogodności dostrzega w swojej miejscowości i całej gminie? O tym postaramy się z porozmawiać z nowym radnym, a całość będziecie mogli Państwo przeczytać w kolejnym numerze naszego tygodnika Korso Kolbuszowskie, w środę, 20 października. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy