Reklama

Reklama

Znamy nazwisko nowego radnego

Opublikowano: pt, 17 wrz 2021 06:42
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Znamy nazwisko nowego radnego - Zdjęcie główne

Nie będzie konieczności przeprowadzenia wyborów. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wybory na radnego w Hadykówce się nie odbędą. Wszystko dlatego, że przedstawicielem mieszkańców zechciała być tylko jedna osoba.

Po tym jak radna Małgorzata Marut zrezygnowała ze swojej funkcji, Hadykówka straciła jednego przedstawiciela. Konieczne było obsadzenie wakatu nową osobą. Tak też się stanie.

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkanka powiatu kolbuszowskiego Stefania Jadach skończyła 100 lat!

Z tym że nie będzie konieczności przeprowadzenia wyborów. Dlaczego? Jedyną osobą, która chce zostać radnym, jest Krzysztof Książek (55 lat) z Hadykówki. To on zostanie automatycznie radnym. Oficjalnie nastąpi to po 3 października. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +4 / -1

    Ceramika

    Powinien wnieść trochę ożywienia