Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 51/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Plaga włamań w powiecie
Kolbuszowa, Hadykówka, Majdan Królewski - to tylko niektóre z miejscowości, w których w ostatnim czasie doszło do włamań. Z domów znikają pieniądze i biżuteria. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie następnym razem uderzą złodzieje.

Biegli o wypadku w Weryni
Trwa proces Kamila H. W sprawie tragicznego wypadku, w którym zginęło pięciu piłkarzy, wypowiedzieli się dwaj biegli sądowi. Co stwierdzili specjaliści?

Ludzie modlą się o cud
- Czytając niektóre prośby, łzy same cisną się do oczu. Czasem człowiek nie wierzy, że ktoś może nieść tak ciężki krzyż na swoich barkach – przyznaje ksiądz Lucjan Szumierz. Kapłan opowiada nam o niezwykłym nabożeństwie, które co miesiąc jest odprawiane w kolbuszowskiej kolegiacie.

Wójt narzeka na mieszkańców
Wójt traci zapał do dalszych drogowych inwestycji. Swoje zdanie wyraził na ostatniej sesji. Co takiego nie spodobało się samorządowcowi? Dlaczego włodarz gminy narzeka na mieszkańców?

Radni wygaszą szkołę?
Zakończyły się konsultacje w sprawie przekształcenia szkoły w Staniszewskiem. Co do ich formy pretensje ma interweniująca Czytelniczka. O tym, czy w szkole zostaną tylko trzy klasy, zdecydują radni na najbliższej sesji.

Więcej w 51 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE