Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 48/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Czołówka
Niedziela, 27 listopada. Kilka minut po godz. 11. Ukraiński kierowca traci panowanie nad samochodem dostawczym. Zjeżdża na drugi pas drogi i uderza czołowo w osobówkę.

To nie koniec walki o oddział 
Pracownicy kolbuszowskiego szpitala nie ustają w walce o utrzymanie oddziału położniczo-ginekologicznego-noworodkowego. Swoje kroki skierowali do wojewody.

Podwyżki już pewne
Od przyszłego roku opłaty za wodę i ścieki wzrosną, a tym samym uderzą w portfele mieszkańców naszego powiatu. Gdzie podwyżki będą najbardziej drastyczne? Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja w gminie Kolbuszowa, Niwiska i Majdan Królewski.

Monika mistrzynią Europy!
Monika Zielińska znów nie dała za wygraną. Karateczka w Mistrzostwach Europy sięgnęła po złoty medal, pokonując po drodze zawodniczki ze Szwecji, Azerbejdżanu, Rumunii i Bułgarii. To kolejny sukces na koncie młodej kolbuszowianki.

Plebiscyt, czas, start!
Rozpoczynamy głosowanie szóstej już edycji sportowego plebiscytu Korso Kolbuszowskiego.

Radni się tłumaczą
Tylko na naszych łamach 14 radnych powiatowych wyjaśnia, dlaczego zagłosowało za zlikwidowaniem kolbuszowskiej porodówki i ginekologii. Co samorządowcy mają do powiedzenia?

Kłoda: - Zrobili z nas głodomorów
Wniosek o posiłki w trakcie sesji rady miejskiej upadł po niecałym miesiącu. O jego wycofanie prosił podczas listopadowych obrad Julian Kłoda. - Nie chodziło nam o bezpłatne posiłki, ale zrobiło się z nas jakiś głodomorów – żalił się samorządowiec.

Koła są tylko dla nas
Jak pogodzić różne charaktery? Czy panowie są paniom potrzebni? Czy gospodynie ze sobą rywalizują? - o to pytamy Martę Tenderę, szefową przewodniczących Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Kolbuszowa.

Kochać, szanować i system budować
Działacze piłkarscy kolbuszowskich klubów, wspólnie z trenerami, przedstawicielami zawodników oraz przedsiębiorców rozmawiali o przyszłości męskiego futbolu w tym mieście. Na stronach sportowych odtworzyliśmy przebieg rozmów z 21 listopada.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE