Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 46/2017

Opublikowano: śr, 15 lis 2017 06:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedstawiamy kolejny numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Kierowcy przeklinają tę ulicę
Miała być wizytówką Kolbuszowej, a jest przekleństwem dla kierowców. Oddana za ponad milion złotych inwestycja przysparza pracy mechanikom, do których trafiają zniszczone opony i felgi.

Jedyna szansa dla porodówki
Józef Kardyś, starosta powiatu kolbuszowskiego, jasno określił, w jakim przypadku porodówka ma szansę na reaktywację. Samorządowiec, jak przyznaje, nie wierzy jednak w to, że do takiej sytuacji kiedyś dojdzie. Co miał na myśli?

Jak boli, to znaczy, że żyjesz
Choć ma już 87 lat, to młodzieńczego wigoru mógłby jej pozazdrościć niejeden nastolatek. Przez wiele lat uczyła młodzież. Dziś Anna Marek z Dzikowca wraz z seniorami przemierza świat i zdobywa serca widzów, występując na scenie.

Pretensje i żale
Dowóz młodzieży z gminy Cmolas do Kolbuszowej stoi pod znakiem zapytania. Przewoźnik tłumaczy, że kursy są nieopłacalne, ponieważ uczniowie nie wykupują biletów miesięcznych. Radni i sołtysi winią swoich radnych powiatowych i zarzucają opieszałość w działaniach powiatu. Czy słusznie?

Co mają liście do podatku
Mieszkańcy miasta coraz chętniej wystawiają do odbioru worki po brzegi wypchane liśćmi. Problem w tym, że za każdą tonę odwiezionych odpadów biodegradowalnych trzeba zapłacić i to niemało. Czy w takiej sytuacji kolbuszowian czeka podwyżka tzw. podatku śmieciowego?

Więcej w 46 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.