Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 40/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Zostawcie porodówkę w spokoju
Prawie półtora tysiąca zebranych podpisów mieszkańców, liczna delegacja pracowników oddziału na sesji, ostre słowa radnych miejskich... W Kolbuszowej trwa walka o utrzymanie oddziału ginekologiczno-położniczego.

Włamał się do magazynu i pił pięć dni
Prawie 3,5 promila alkoholu we krwi miał mężczyzna, który włamał się do magazynu z alkoholem. Mieszkaniec Kolbuszowej przez pięć dni raczył się tam trunkami. W tym czasie poszukiwała go rodzina.

Kierowca zmarł w szpitalu
Nie żyje mężczyzna, który w Przedborzu zderzył się z volkswagenem, a następnie uciekł z miejsca wypadku. Kilka kilometrów dalej ford, którym kierował, uderzył w kolejny samochód.

Wyrok przyjmują z pokorą
Gmina Cmolas nie odwołała się od wyroku sądu i tym samym będzie musiała wypłacić mieszkance Komorowa około 10 tys. zł tytułem odszkodowania. Jak sprawę komentuje wójt Eugeniusz Galek?

Kontrowersje wokół gminnej gazety
Cztery tysiące złotych wydane na dwa kolejne numery „Wieści Raniżowskich” wywołały duże kontrowersje na ostatnim zebraniu Rady Gminy w Raniżowie. Poszło m.in. o to, kto ma decydować o treściach publikowanych w gminnej gazety.

Jak uzdrowić majdański zakład?
Aktualne potrzeby zakładu i nieuniknione problemy finansowe – to sprawy, nad którymi zastanawiali się samorządowcy i kierownictwo zakładu wodociągów podczas ostatniej komisji rewizyjnej. Jakie wnioski wyciągnięto i co wspólnego z tym tematem mają resztki ze świniobicia?

Srebrna sztafeta „Jedynki”
Sprinterska sztafeta Gimnazjum nr 1 w składzie: Gabriela Orzech, Julia Ozimek, Alicja Blicharz i Magdalena Niemczyk, zdobyła srebrny medal w finałach Wojewódzkiej Gimnazjady. Kolbuszowianki były lepsze od rzeszowianek. Zawody wygrała sztafeta z Przemyśla.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE