Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 37/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Ranni w Raniżowie
Dwoje kierowców i pasażer zostało rannych w wypadku, do którego doszło w piątek (9 września) na drodze wojewódzkiej nr 875 w Raniżowie. Szczegóły tego zdarzenia bada kolbuszowska policja.

Początek końca porodówki?
Dla naszego szpitala nastał niespokojny czas. O swoją pracę martwią się pielęgniarki i położne z oddziału ginekologiczno-położniczego oraz neonatologicznego. Tymczasem Zbigniew Strzelczyk, dyrektor placówki, ma już pewne informacje na temat przyszłości tych dwóch oddziałów.

Ludzie skarżą się na opiekę
Nie w Niwiskach, nie w Widełce, a w Lipnicy, zdaniem Czytelników, znajduje się najgorzej zarządzany ośrodek zdrowia w naszym powiecie. Sytuacji w tamtejszej lecznicy powinien się przyjrzeć Zbigniew Strzelczyk, dyrektor SP ZOZ. Dlaczego?

Żłobek z poślizgiem
– 1 września mieliśmy wszystko gotowe na przyjęcie dzieci, ale niestety, nie udało się nam oficjalnie otworzyć żłobka – przyznaje Ewelina Mokrzycka, dyrektor niepublicznego przedszkola. Dlaczego ta priorytetowa dla gminy inwestycja nie do końca wyszła tak, jak powinna?

Fortuna: - To atak na wójta
- Szlachta nie ma zwyczaju biesiadować w towarzystwie chłopów – skarży się mieszkaniec gminy, który brał udział w tegorocznych gminnych dożynkach. Jakie zastrzeżenia miał nasz Czytelnik? Jak na jego zarzuty odpowiadają organizatorzy święta plonów?

Brito znów chce walczyć o medale
W ubiegłym roku zdobył dwa krążki Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym. Niewiele brakowało, a na zawody w ogóle by nie pojechał. Z pomocą przyszli nasi Czytelnicy. Wsparli go finansowo, a on ich nie zawiódł. Teraz startów jest więcej, a ich stawką jest udział w imprezie międzynarodowej.

Kupno górą!
Strażacy z Kupna okazali się najlepsi podczas tegorocznych zawodów sportowo-pożarniczych. Ile punktów zdobyli? Kto stanął z nimi na podium? Które jednostki nie wzięły udziału w rywalizacji?

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE