Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 35/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach. W numerze m.in.:

Nasz szpital bez porodówki
Od 1 września kolbuszowski szpital nie będzie miał neonatologa. Jeśli dyrektor lecznicy nie znajdzie do tego czasu specjalisty, porodówka zostanie zamknięta prawdopodobnie na trzy miesiące.

Kosztowne opóźnienie
Pierwszego września nie będzie hucznego otwarcia nowego przedszkola i sali gimnastycznej w Weryni. Jedna ze sztandarowych inwestycji gminy Kolbuszowa wciąż nie została ukończona. Kto za to zapłaci?

Duże rondo do przebudowy
Wykonanie dodatkowego zjazdu na kolbuszowskim rondzie – to propozycja inwestora, który chce usprawnić ruch na terenach handlowych przy ul. Rzeszowskiej. W planach jest również budowa stacji paliw w tej części miasta.

Szkoły do likwidacji?
Z audytu przygotowanego przez niezależnych specjalistów wynika, że w gminie Kolbuszowa należałoby zlikwidować aż cztery szkoły. Z kolei w gminie Niwiska rodzice walczą o rozdzielenie łączonych klas.

Królewskie dożynki
W ostatnią niedzielę wakacji święto plonów obchodzili mieszkańcy gminy Majdan Królewski. Uroczysty korowód dożynkowy zaprowadził gości na plac targowy, gdzie po mszy świętej odbyła się dalsza część imprezy.

Więcej w 35 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE