Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 25/2016

Opublikowano:
Autor:

Korso Kolbuszowskie nr 25/2016 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI

Sołtys wyrzuca wójta
– To wyjdź pan lepiej z sali i tyle – krzyczał na ostatniej sesji Rady Gminy w Majdanie Królewskim zbulwersowany Henryk Hałka, sołtys Huty Komorowskiej, zarzucając wójtowi, że nie respektuje opinii mieszkańców. O co ta cała awantura?

Równouprawnienie? Jeszcze nie
O sytuacji żeńskiego futbolu w rozmowie z naszym dziennikarzem mówi Dariusz Widelak, prezes Sokoła Kolbuszowa Dolna i przewodniczący Wydziału Piłkarstwa Kobiecego w Podkarpackim ZPN-ie.

Tata pilnuje i jest duży
Kim jest tata? Za co go kochamy? – maluchy z łatwością odpowiedziały nam na te pytania, nad którymi niejeden dorosły musiałby się długo zastanawiać.

Odszedł sportowiec i wychowawca
Świetny ciężarowiec, nauczyciel-profesjonalista i wychowawca wielu sportowych pokoleń. Tak został zapamiętany Tadeusz Olszowy, który zmarł w zeszłym tygodniu. Na naszych łamach wspominają go nauczyciele i wychowankowie.

Autostrada dla Kolbuszowej
– Jestem przekonany na 90 procent, że ten węzeł powstanie – tak poseł Zbigniew Chmielowiec ocenia szansę budowy nowego połączenia, które mieszkańcom Kolbuszowej znacznie skróciłoby czas dostania się do A4.

Pijany w płomieniach
Dla 44-letniego mężczyzny jazda pod wpływem alkoholu mogła zakończyć się tragicznie. Mieszkaniec gminy Kolbuszowa stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie, a jego samochód stanął w płomieniach.

Ile zarabiają radni?
Oszczędności, kredyty, samochody, dochody – takie informacje można znaleźć w oświadczeniach majątkowych samorządowców. W pierwszej kolejności zaglądamy do kieszeni radnych z gminy Kolbuszowa. Jaki był dla nich 2015 rok?

Więcej w Korso nr 24/15.06.2016

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE