Reklama

Konferencja dla przedsiębiorców powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano: pon, 6 lis 2017 20:26
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 25 października br. w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej odbyła się konferencja dla przedsiębiorców powiatu kolbuszowskiego pn. „Perspektywy Rozwoju Biznesu”. 

„Bardzo się cieszę, że przedsiębiorcy z terenu powiatu tak licznie odpowiedzieli na nasze zaproszenie do wzięcia udziału w Konferencji pn. „Perspektywy Rozwoju Biznesu”. Sądzę, że przekazana wiedza przez dzisiejszych prelegentów z pewnością zostanie wykorzystana w bieżącej pracy” – mówił Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś.

Zorganizowana konferencja była skierowana do osób, które prowadzą działalność gospodarczą, zarządzają firmą, albo planują założyć własny biznes.

Podczas spotkania została przedstawiona oferta Banku Pekao S.A. dla Biznesu przez Wincentego Kulpę – Dyrektora Banku PeKaO S.A. oddział w Kolbuszowej.

Wśród omawianych tematów znalazły się również takie zagadnienia, jak: „Wspieramy MŚP w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych rynków” oraz „Fundusz Pożyczkowy dla Małych Przedsiębiorstw”, omówione przez Przedstawicieli Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A

Na spotkaniu obecni przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Mielcu przekazali zaproszonym przedsiębiorcom praktyczne informacje dotyczące „ABC przedsiębiorcy – ZUS dla Biznesu”, czyli wiadomości o możliwych formach pomocy jakie może udzielić placówka właścicielom firm.

„Przedsiębiorczość należy wspierać i pielęgnować, dlatego tak ważne są wszelkie inicjatywy, których celem jest pomoc przedsiębiorcom, zwłaszcza tym, którzy w biznesie stawiają pierwsze kroki w prowadzeniu ich firm i podejmowaniu decyzji biznesowych. Takie spotkanie jak dzisiejsze służy integracji środowiska biznesowego, a uważam, że jest to bardzo ważny element wspierający prowadzenie biznesu przez poszczególnych przedsiębiorców. Sądzę, że wzajemne wspieranie się w prowadzeniu biznesu, wymienianie doświadczeniami biznesowymi i radzenie się w sprawach, które sprawiają trudności jest bardzo ważne dla każdego przedsiębiorcy” – dodał Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś.

Konferencja została zorganizowana pod patronatem Posła na Sejm RP Zbigniewa Chmielowca przez Starostę Kolbuszowskiego i Burmistrza Kolbuszowej. Natomiast patronat medialny objął Tygodnik „Korso Kolbuszowskie”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.