Reklama

Kominikaty głosowe policjantów w Kolbuszowej. ZOSTAŃ W DOMU! |VIDEO|

Opublikowano: śr, 1 kwi 2020 15:51
Autor:

Kominikaty głosowe policjantów w Kolbuszowej. ZOSTAŃ W DOMU! |VIDEO| - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z obowiązującym w naszym kraju zagrożeniem epidemią koronawirusa kolbuszowscy policjanci już od kilku dni apelują do mieszkańców naszego powiatu, aby pozostali w domach. Rozgłaszany za pomocą urządzeń nagłaśniających komunikat, ma zmotywować mieszkańców do przestrzegania obowiązujących zaleceń. Ci, którzy nie będą respektować obowiązujących przepisów, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia, mają na celu zminimalizowanie zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa. Jedną z najważniejszych zasad jest przestrzeganie dyscypliny przez osoby objęte kwarantanną oraz ograniczenie bezpośrednich kontaktów międzyludzkich.

Funkcjonariusze za pomocą komunikatów, apelują do mieszkańców naszego powiatu o stosowanie się do obowiązujących zaleceń. Najważniejszym z nich, jest pozostanie w domu i ograniczenie kontaktów z innymi osobami. Miejsce zamieszkania możemy opuszczać wyłącznie w ściśle określonych przypadkach podyktowanych ważnymi potrzebami. Pamiętajmy, że od dzisiaj obowiązują dodatkowe obostrzenia - podkreśla kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Policjanci w trakcie codziennej służby będą stanowczo reagować na wszelkie nieprawidłowości dotyczące zasad poruszania się w przestrzeni publicznej. Osoby niestosujące się do obowiązujących zasad muszą liczyć się z konsekwencjami karnymi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE