Reklama

Kolbuszowski magistrat ze względów bezpieczeństwa nie przyjmie interesantów po godzinach?

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowski magistrat ze względów bezpieczeństwa nie przyjmie interesantów po godzinach? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorządowcy z gminy Kolbuszowa mają już zarezerwowaną salę na spotkania z mieszkańcami.

Wyznaczenie miejsc do organizacji takich spotkań było tematem niejednej dyskusji. Pod uwagę brano kolbuszowski magistrat, jednak ze względów bezpieczeństwa, kiedy to urząd zakończył pracę, nie można było pozwolić na to, aby przyjmować tam interesantów. 

Jak przypomniał sekretarz Krzysztof Matejek, radni miejscy zawsze mieli i mają możliwość spotykania się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej w godzinach jego pracy. Do wykorzystania jest sala nr 1 lub pokój przewodniczącego rady. 

Po godzinach pracy urzędu samorządowcy mogą spotykać się w siedzibie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej. Na ostatnim posiedzeniu prezydium rady z szefami klubów ustalono, że takie popołudniowo - wieczorne spotkania odbywać się będą na dwa dni przed każdą planowaną sesją. - Biblioteka już zarezerwowała salę w tych terminach - zaznaczył sekretarz Matejek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE