Reklama

Reklama

Kolbuszowska fundacja organizuje zbiórkę dla szpitala

Opublikowano: 26 marca 2020 18:14
Autor:

Kolbuszowska fundacja organizuje zbiórkę dla szpitala  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - W porozumieniu ze Szpitalem Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, rozpoczynamy akcję zbierania pieniędzy na wyposażenie dla oddziału zakaźnego w tym szpitaluw walce z epidemią koronawirusa - poinformowała dzisiaj Regionalna Fundacja Rozwoju Serce.

Jak zauważają przedstawiciele fundacji, oddział ten, jako pierwsze ogniwo, diagnozuje mieszkańców naszego regionu.

- Tam trafiają ci, którzy mają podejrzenie lub rozpoznanie tej groźnej choroby. Dlatego można wpłacać dobrowolne datki/darowizny, aby personel tego oddziału nie został sparaliżowany przez brak potrzebnych materiałów medycznych, urządzeń, sprzętu medycznego, produktów leczniczych i wyposażenia - czytamy na facebookowym profilu fundacji.


WPŁAT MOŻNA DOKONAĆ NA RACHUNEK REGIONALNEJ FUNDACJI ROZWOJU SERCE:
53 1140 1225 0000 5350 6500 1005
dopisek: POMOC DLA ODDZIAŁU ZAKAŹNEGO W MIELCU

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.