Reklama

Kolbuszowa. Prawie promil alkoholu w ogranizmie miał kierowca, którego zatrzymali policjanci

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Prawie promil alkoholu w ogranizmie miał kierowca, którego zatrzymali policjanci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad dwustu kierowców zbadali w niedzielę (18 marca) policjanci z kolbuszowskiej jednostki. Wzmożona kontrola na drogach naszego powiatu to wynik akcji "Trzeźwy poranek".

"Trzeźwy poranek" to cykliczne działania, których celem jest wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących. W niedzielę (18 marca) działania prowadzone były od godz. 6 rano do godz. 12 na terenie całego Podkarpacia. W powiecie kolbuszowskim w akcję zaangażowanych było sześciu policjantów z Referatu Ruchu Drogowego.   

 W ramach prowadzonych działań funkcjonariusze sprawdzali przede wszystkim stan trzeźwości kierujących. Na policyjne punkty kontrolne kierowcy natknęli się m.in. w Kolbuszowej, Majdanie Królewskim, Raniżowie, Widełce i Kosowach.

W sumie, funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 228 kierujących. Wśród przebadanych osób ujawnili jeden przypadek kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

- Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej w Kolbuszowej. Badanie wykazało, że prowadził pojazd, mając blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy, teraz odpowie przed sądem - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

45-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego może grozić nawet dwa lata pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE