Reklama

Kolbuszowa. Pomalował farbą kościół, samochód i zabytkową studnię. Jest już w rękach... lekarzy

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Pomalował farbą kościół, samochód i zabytkową studnię. Jest już w rękach... lekarzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci ustalili, że prawdopodobnym sprawcą tych uszkodzeń jest ten sam mężczyzna.

W sobotę rano, 7 kwietnia, kolbuszowscy policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu budynku kościoła i plebanii w Kolbuszowej.

- Z uzyskanych informacji wynikało, że drzwi wejściowe do kościoła oraz inne elementy budynku kościoła i plebanii, a także zaparkowany pod kościołem samochód osobowy zostały pomalowane farbami - mówi Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa.

Funkcjonariusze ustalili, że tą samą farbą pomalowana była znajdująca się na kolbuszowskim rynku studnia. Kilka godzin później podobną informację odebrali policjanci od mieszkańca ulicy Piłsudskiego w Kolbuszowej, który zgłaszał uszkodzenie farbą m.in. ogrodzenia i domu.

- Policjanci ustalili, że prawdopodobnym sprawcą tych uszkodzeń jest ten sam mężczyzna. 41-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa z uwagi na swoje zachowanie został umieszczony wczoraj w placówce leczniczej - wyjaśnia rzeczniczka.

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tych zdarzeń.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE