Reklama

KOLBUSZOWA. O przyszłości szpitala dzisiaj w starostwie

Opublikowano: pt, 24 sty 2020 09:17
Autor:

KOLBUSZOWA. O przyszłości szpitala dzisiaj w starostwie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Obrady komisji zajmującej się zdrowie, zaplanowano na dzisiaj (24 stycznia), w kolbuszowskim starostwie. W spotkaniu radnych powiatowych ma wziąć udział Zbigniew Strzelczyk, dyrektor kolbuszowskiego szpitala.

Udział w komisji zapowiedzieli mieszkańcy miasta. Nie zgadzają się oni na zamknięcie oddziału pediatrii. O takich planach dyrektor Strzelczyk poinformował na naszych Korso Kolbuszowskiego. Zapowiedź zamknięcia oddziału wywołała burzę w sieci. Internauci uważają, delikatnie mówiąc, że to zły pomył. 
 Komisja rozpocznie spotkanie o godz. 13. Spotkanie zaplanowano w pok. 215 i ma się ono składać z czterech punktów:

 1. Zapoznanie się z działalnością Szpitala Powiatowego w Kolbuszowej - sytuacja bieżąca oddziałów, potrzeby, możliwości rozwoju i podnoszenie jakości usług medycznych.
 2. Omówienie planowanej działalności SP ZOZ w Kolbuszowej na 2020 rok - ocena zawartych kontraktów z NFZ, utrzymanie działalności podstawowych oddziałów szpitala, zakres działania poradni specjalistycznych, prognoza działalności POZ.
 3. Przygotowanie sprawozdania z działalności komisji w 2019 roku 
 4. Sprawy różne

Skład komisji zdrowia, w której zasiadają radni powiatowi to:

 • Maria Zawada - przewodnicząca
 • Grzegorz Romaniuk 
 • Józef Prymon
 • Roman Petejko 
 • Emil Wilk
 • Grażyna Wyka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy