Reklama

KOLBUSZOWA. Burmistrz zawiesza spotkania z mieszkańcami

Opublikowano:
Autor:

KOLBUSZOWA. Burmistrz zawiesza spotkania z mieszkańcami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Ze względów bezpieczeństwa burmistrz Kolbuszowej zawiesza do odwołania wtorkowe przyjmowanie stron - poinformował kolbuszowski magistrat.

Mowa o wyznaczonych raz w tygodniu (wspomniany wtorek) czterech godzinach dla mieszkańców. Od 8 do 12, osoby, które chciały bezpośrednio porozmawiać z szefem gminy Kolbuszowa, miały taką możliwość. Teraz urząd zachęca do kontaktu telefonicznego (17 22 71 333) lub mailowego (um@ekolbuszowa.pl). 

- Informujemy również, że przy drzwiach wejściowych zostały umieszczone dozowniki z płynem dezynfekującym. Prosimy petentów o korzystanie ze środków dezynfekujących i przestrzeganie zasad higieny - czytamy na stronie miasta. 

Wspomnianych petentów, zwykle o tej porze roku jest więcej. Powodem jest zbliżający się termin płatności pierwszej raty podatku - 15 marca. Również do 15 należy uiścić opłatę za śmieci. 

Urzędnicy zachęcają do korzystania z płatności elektronicznej. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE