Reklama

Kolbuszowa. Budowa supermarketu. Inwestor otrzymał zielone światło od gminy Kolbuszowa.

Opublikowano:
Autor:

Kolbuszowa. Budowa supermarketu. Inwestor otrzymał zielone światło od gminy Kolbuszowa. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Obiekt usługowo - handlowy ma powstać na działce przy ul. Rzeszowskiej, należącej do Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Kolbuszowej. Jest to nieruchomość zlokalizowana tuż przy drodze krajowej - w pobliżu restauracji McDonald`s.

 

Supermarket chce budować spółka z Padwi Narodowej, która wystąpiła do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Jak informuje Andrzej Selwa, z kolbuszowskiego magistratu, taka decyzja została wydana 23 lipca.
Inwestor ma więc zielone światło do starania się w starostwie o wydanie pozwolenia na budowę obiektu. Wcześniej będzie musiał jednak opracować projekt budynku. Ten ma mieć do 2,1 tys. mkw. powierzchni i sto miejsc postojowych dla klientów i pracowników supermarketu.
Co ciekawe, o ile prezes spółdzielni, do której należy działka, na której to ma powstać supermarket, przyznał w rozmowie z nami, że w tym miejscu ma być zlokalizowany Lidl, to Biuro Prasowe Lidl Polska takiej informacji nie potwierdza. - Jeżeli zostaną podjęte jakieś działania w tym zakresie, poinformujemy państwa o szczegółach w informacji prasowej - zapewnia Barbara Dulewicz z Lidl Polska.
Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE