Reklama

Reklama

Kierowco pamiętaj o zmianie organizacji ruchu

Opublikowano: 24 lutego 2020 22:12
Autor:

Kierowco pamiętaj o zmianie organizacji ruchu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od piątku (14 lutego) rozpoczęły się prace na trakcie relacji Kolbuszowa Górna-Wojków Dolny.

Urząd Miejski w Kolbuszowej na stornie internetowej poinformował o rozpoczęciu robót związanych z realizacją inwestycji pod nazwą "Przebudowa, rozbudowa drogi gminnej publicznej Kolbuszowa Górna – Wojków Dolny".

Generalnym wykonawcą tego przedsięwzięcia jest przedsiębiorstwo drogowo-mostowe z Dębicy. Wykonawca wprowadził tymczasową organizację ruchu. Od piątku (14 lutego) rozpoczęło się wykonywanie robót instalacyjnych i drogowych.

- W pierwszym etapie realizacji inwestycji wykonywane będą prace związane z przebudową sieci wodociągowej i sieci gazowej na odcinku ok. 1,3 km. Od drogi powiatowej w kierunku drogi krajowej - przypominają przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.