Reklama

Kierowca złamał kilka przepisów na oczach policjantów

Opublikowano:
Autor:

Kierowca złamał kilka przepisów na oczach policjantów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przejechanie przez przejazd kolejowy na czerwonym świetle, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, jazda bez pasów bezpieczeństwa i brak dokumentów - między innymi takie przewinienia ma na sumieniu kierowca opla.

Do łamania przepisów na oczach policjantów doszło w piątek (8 grudnia) na ulicy Tarnobrzeskiej w Kolbuszowej Dolnej. Najpierw kolbuszowscy funkcjonariusze zauważyli kierowcę osobówki, który przejechał przez przejazd kolejowy pomimo migającego na sygnalizatorze czerwonego światła. Następnie mężczyzna nie zatrzymał się na podany przez nich sygnał do kontroli drogowej. Policjanci pojechali więc za nim. Kierowca opla nadal jednak nie reagował na podawane przez nich sygnały świetlne i dźwiękowe. Mundurowi uniemożliwili mu dalszą jazdę, gdy zatrzymał się przed skrzyżowaniem.

 

 

Okazało się, że oplem kierował 66- letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Mężczyzna odmówił jednak poddania się badaniu na stan trzeźwości, w związku z czym został doprowadzony do placówki medycznej, gdzie pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu.

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE