Reklama

Kamery i toalety. Co jeszcze zmieni się w Weryni i Kolbuszowej Górnej?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miejski w Kolbuszowej

Kamery i toalety. Co jeszcze zmieni się w Weryni i Kolbuszowej Górnej? - Zdjęcie główne

Centrum Kultury Wsi, czyli tzw. klub w Kolbuszowej Górnej zostanie doposażony. | foto Urząd Miejski w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Kolbuszowa otrzymała pieniądze na realizację dwóch zadań. Dofinansowane zostanie na częściowy remont Domu Ludowego w Weryni oraz doposażenie sali widowiskowej w Centrum Kultury Wsi w Kolbuszowej Górnej.

W Domu Ludowym w Weryni przebudowane zostaną toalety dla kobiet i mężczyzn z przystosowaniem toalety kobiet dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Wykonane zostaną również prace renowacyjne w małym korytarzu obok łazienek. Na ten cel gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 12 tys. zł 

- informują kolbuszowscy urzędnicy.

Drugie zadanie będzie polegało na wyposażeniu sali widowiskowej filii Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej Górnej. Zamontowany zostanie profesjonalny stacjonarny system do prezentacji graficznej, medialnej i internetowej treści edukacyjnych. 

W planie jest montaż elektrycznego ekranu projekcyjnego, projektora z uchwytem sufitowym, zestawu cyfrowych mikrofonów bezprzewodowych oraz zestawu kamer wysokiej rozdzielczości HD.

- Wysokość dofinansowania na to zadanie wynosi 15 tys. zł. Planowany termin zakończenia prac przy realizacji powyższych inwestycji to koniec września tego roku

- dodają przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy