Reklama

Jeszcze w tym roku remont ulicy Piłsudskiego w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Jeszcze w tym roku remont ulicy Piłsudskiego w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Ulica Piłsudskiego nie zostanie wyremontowana w całości. | foto Joanna Serafin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Drogowcy pojawią się na jednej z głównych ulic w Kolbuszowej. Niebawem wykonany zostanie remont odcinka ulicy Piłsudskiego. Prace realizowane będą na zamówienie Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej.

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna droga ta należała do województwa. Po wybudowaniu łącznika w Kolbuszowej Górnej stała się mieniem powiatu kolbuszowskiego. 

Zaplanowano wymianę nawierzchni na odcinku od małego ronda (również wokół ronda) w kierunku Sędziszowa Młp. - do zjazdu na ul. Nowe Miasto. Obecnie poszukiwany jest wykonawca tych prac. Remont ma zostać wykonany przed końcem września.

- Dalszego odcinka nie trzeba robić, ponieważ gmina Kolbuszowa planuje wykonać w tamtym rejonie kanalizację. Ponadto przymierza się do budowy nowej drogi

- mówi Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektor ZDP w Kolbuszowej.

Trakt, o którym wspomina nasz rozmówca, to droga, która ma zaczynać się od ul. Piłsudskiego i biec dalej aż do ulicy Starzyńskiego (okolice Biedronki przy szpitalu). 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy