Reklama

Jest statut, wkrótce zebranie

Opublikowano:
Autor:

Jest statut, wkrótce zebranie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Proponuję zebranie założycielskie nowego klubu do 10 sierpnia – motywuje innych działaczy Dariusz Wróblewski, prezes Kolbuszowianki. Sam nie pcha się do władz KKS-u Kolbuszowianka-Sokół.

Gotowy jest już napisany przez prezesa Sokoła Kolbuszowa Dolna, Dariusza Widelaka, statut nowego stowarzyszenia. - Klub kontynuuje połączone tradycje seniorskich sekcji piłkarskich Akademickiego Klubu Sportowego "Kolbuszowianka" (rok założenia 1923), Kolbuszowskiego Klubu Sportowego "Kolbuszowianka" (rok założenia 1948), Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Sokół" Kolbuszowa Dolna (rok założenia 1967) oraz klubu LZS Kolbuszowa Dolna (rok założenia 1950). Nawiązuje także do tradycji Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół", Zrzeszenia Sportowego "Ogniwo", Zrzeszenia Sportowego "Start" – czytamy w pierwszym rozdziale. Pierwsze porozumienie działacze obu klubów napisali w lutym tego roku. Ostatnio pisaliśmy, że proces łączenia nieco się ślimaczy, dlatego w sezonie 2017/18 kolbuszowska piłka w rozgrywkach nadal będzie podzielona na Kolbuszowiankę i Sokół. Poza tym Kolbuszowianka w kolejnych latach będzie chciała zachować swoją autonomię przy szkoleniu młodzieży. Sokół najpewniej też w przypadku żeńskich drużyn. Wróblewski zaproponował kilka zmian w nowym statusie. – Mam doświadczenie w pisaniu takich dokumentów. To nie są duże korekty. Zaznaczę, że nie muszę być w zarządzie nowego klubu, ale trzeba te wspólne działania trochę przyśpieszyć – podkreśla. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE