Reklama

Jest nagroda za wskazanie podpalaczy dekoracji dożynkowych na terenie gminy Niwiska. Pieniądze wykłada przedsiębiorca

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UG Niwiska

Jest nagroda za wskazanie podpalaczy dekoracji dożynkowych na terenie gminy Niwiska. Pieniądze wykłada przedsiębiorca - Zdjęcie główne

Podpalony został m.in. taki traktor wykonany przez mieszkańców Przyłęka. | foto UG Niwiska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Prosimy o pomoc w znalezieniu podpalaczy - apeluje Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska. Policja szuka osoby, która podpaliła siedem z dziewięciu dekoracji dożynkowych w kilku sołectwach. Wyznaczona została nagroda.

Do podłożenia ognia doszło kolejno w siedmiu miejscowościach: Trześni, Hucinie, Przyłęku, Kosowach, Zapolu, Hucisku oraz Leszczach. Pierwsze zgłoszenie wpłynęło o godz. 1:13, natomiast ostatnie o godz. 2:39. Jak poinformował oficer prasowy, wszystkie zgłoszenia dotyczyły pożarów dekoracji dożynkowych wykonanych z balotów słomy.

- Zwracam się do wszystkich osób, które posiadają informację o podpalaczach dekoracji dożynkowych (w nocy z 9-10 sierpnia) - kieruje swoje słowa do mieszkańców szefowa gminy.

Prosi ona, aby każdą istotną informację przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej lub do Urzędu Gminy Niwiska. Straty oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych.

- Za wskazanie sprawcy firma transportowa Bujak-Bus wyznaczyła nagrodę w wysokości 3000 zł. Prosimy o pomoc w znalezieniu podpalaczy

- apeluje wójt Wróbel.


AKTUALIZACJA z 12 sierpnia

Policja ustaliła sprawców podpaleń. Piszemy o tym w materiale: Podpalacze dekoracji dożynkowych w gminie Niwiska w rękach policji! Kim są osoby, które wznieciły pożary?

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy