Reklama

Wójt Elżbieta Wróbel o podpaleniach: - Totalna bezmyślność! Mogli spalić pół wsi!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Wójt Elżbieta Wróbel o podpaleniach: - Totalna bezmyślność! Mogli spalić pół wsi! - Zdjęcie główne

Wójt Elżbieta Wróbel sprawę podpaleń zgłosiła kolbuszowskiej policji. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Siedem z dziewięciu dekoracji dożynkowych spłonęło dzisiaj w nocy (środa, 10 sierpnia) na terenie gminy Niwiska. Wójt Elżbieta Wróbel powiadomiła policję.

Dekoracje, głównie wykonane ze słomy, miały zachęcić do udziału w gminnych dożynkach, które w tym roku odbywają się w sołectwie Trześń w niedzielę (14 sierpnia). Przygotowali je mieszkańcy i ustawili przy drogach. O podpaleniach pisaliśmy w materiale: Seria podpaleń w gminie Niwiska. Doszczętnie spłonęło 7 dekoracji dożynkowych [ZDJĘCIA]

W środę w nocy siedem z nich zostało podpalonych. - Nie mam po prostu słów - mówi wzburzona Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska.

- Totalna bezmyślność! Dzisiaj w nocy pół wsi mogło spłonąć! Mamy suszę. Niewiele by trzeba było. Jak można tak cudzą pracę zniszczyć? Czyjeść dzieło. Po prostu brak mi słów

- dodaje szefowa gminy Niwiska.

Wójt zgłosiła podpalenia. Sprawą zajmują się kolbuszowscy policjanci. Jak się dowiedzieliśmy, sprawdzane są kamery, które znajdują się w różnych częściach gminy Niwiska. Wszystko wskazuje na to, że podpaleń dokonały te same osoby. 

Szefowa gminy liczy na to, że policja szybko ustali sprawców podpaleń. Jak mówi, gdyby tylko prawo na to pozwalało, na ogromnej tablicy zamieściłaby wówczas informacje o tym, kto dla zabawy zniszczył efekt pracy wielu osób. 


AKTUALIZACJA z 12 sierpnia

Policja ustaliła sprawców podpaleń. Piszemy o tym w materiale: Podpalacze dekoracji dożynkowych w gminie Niwiska w rękach policji! Kim są osoby, które wznieciły pożary?

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy