Reklama

Jedno targowisko czy dwa? Weź udział w ankiecie!

Opublikowano: wt, 7 lip 2020 14:12
Autor:

Jedno targowisko czy dwa? Weź udział w ankiecie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Miejski w Kolbuszowej zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w ankiecie  „W sprawie opinii mieszkańców na temat funkcjonowania placów targowych w Kolbuszowej”.

Ze względu na oczekiwania mieszkańców Kolbuszowej poprawy stanu placów handlowych – targowisk i potrzebą opracowania dokumentacji na ich modernizację urząd miejski przygotował ankietę w celu zebrania opinii mieszkańców. Wyniki ankiety pokażą, czy mieszkańcy chcieliby funkcjonowania jak do tej pory dwóch placów targowych (ul. Zielona
i ul. Wolska), czy woleliby, aby utworzony został jeden plac targowy przy ul. Wolskiej.

- Po zebraniu ankiet i opracowaniu jej wyników zostaną podjęte dalsze kroki w celu opracowania dokumentacji - wyjaśiają przedstawiciele magistratu. 

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej www.kolbuszowa.pl oraz przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Wypełnione ankiety należy wrzucać do przygotowanej urny przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej lub drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] do dnia 10 sierpnia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE