Reklama

Reklama

Jedno targowisko czy dwa? Weź udział w ankiecie!

Opublikowano: 7 lipca 2020 12:12
Autor:

Jedno targowisko czy dwa? Weź udział w ankiecie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urząd Miejski w Kolbuszowej zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w ankiecie  „W sprawie opinii mieszkańców na temat funkcjonowania placów targowych w Kolbuszowej”.

Ze względu na oczekiwania mieszkańców Kolbuszowej poprawy stanu placów handlowych – targowisk i potrzebą opracowania dokumentacji na ich modernizację urząd miejski przygotował ankietę w celu zebrania opinii mieszkańców. Wyniki ankiety pokażą, czy mieszkańcy chcieliby funkcjonowania jak do tej pory dwóch placów targowych (ul. Zielona
i ul. Wolska), czy woleliby, aby utworzony został jeden plac targowy przy ul. Wolskiej.

- Po zebraniu ankiet i opracowaniu jej wyników zostaną podjęte dalsze kroki w celu opracowania dokumentacji - wyjaśiają przedstawiciele magistratu. 

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej www.kolbuszowa.pl oraz przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Wypełnione ankiety należy wrzucać do przygotowanej urny przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej lub drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] do dnia 10 sierpnia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -1

  Mieszkaniec

  Żadnego, brak tam prawdziwych rolników, tylko handlarze z gieldy w Sandomierzu, a na drugim targowisku badziewie z Chin. Takie targowiska umierają śmiercią naturalną, kupują tam w większości osoby w podeszłym wieku. Młodych tyle co nic, takie są fakty. Wystarczyło przejść się dziś na Wolską, stoisk sporo mniej niż kilkanaście lat temu.

  • rok temu | ocena +0 / -0

   Olowek

   I ponieważ młodzi nic nie kupują to chcesz taka możliwość odebrać starszym? Przecież jak piszesz kupują tam osoby starsze i one nadal chcą z targowiska korzystać bo żywność dla nich jest zdrowsza niż z marketu. Więc conajmniej jedno być powinno.