Reklama

Jana Pawła czeka przebudowa

Opublikowano:
Autor:

Jana Pawła czeka przebudowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dodatkowy zjazd, ścieżka rowerowa, zmiana oświetlenia i nowe miejsca parkingowe – takie zmiany czekają ulicę Jana Pawła II w Kolbuszowej. Pełna modernizacja ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Nie od dziś słyszy się narzekania kierowców, którym wiele trudności przysparza wydostanie się z ulicy Jana Pawła II na ulicę Obrońców Pokoju. Słaba widoczność, blokowanie ruchu przez innych kierujących to tylko niektóre zarzuty. - Najgorzej jest rano, kiedy rodzice odwożą swoje dzieci do szkoły, a ludzie jadą do pracy. Ulica Obrońców Pokoju jest zupełnie zakorkowana, bo wiadomo, każdy chce odwieźć swoją pociechę pod same drzwi szkoły i czasem wyjechanie z Jana Pawła II to naprawdę wielki wyczyn – powiedział nam jeden z kierowców.  - Łatwiej mają jeszcze ci, którzy chcą jechać w stronę szpitala. Gorzej ci, którzy chcą wydostać się w stronę miasta. Czasem naprawdę trzeba czekać nawet 10 minut – dodał mężczyzna.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE