Reklama

Informacja z Zakładu Usług Komunalnych w Niwiskach

Opublikowano: pt, 12 cze 2020 14:10
Autor:

Informacja z Zakładu Usług Komunalnych w Niwiskach  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakład Usług Komunalnych w Niwiskach informuje mieszkańców wsi Przyłęk, Hucina korzystających z wodociągów i kanalizacji, że ze względu na epidemię koronawirusa w czerwcu inkasenci ZUK nie będą dokonywać odczytów wodomierzy i wystawiać faktur bezpośrednio u odbiorców usług.

W związku z tym osoby korzystające z naszych usług proszone są o odczytanie wskazań wodomierza i przekazanie aktualnego stanu telefonicznie do Zakładu Usług Komunalnych na nr tel. 17 2279 383, 609 101 725 w terminie do 15.06.2020 r.

- Po tej dacie faktury za zużytą wodę i odprowadzone ścieki wystawiane będą przez ZUK na podstawie średniego zużycia wody i dostarczonych ścieków w okresie ostatnich 6 miesięcy, w których dokonano odczytu - wyjaśniają pracownicy.

Wystawione faktury dostarczone będą przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych w Niwiskach lub za pośrednictwem poczty polskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.