Reklama

I miejsce Nikodema Wilczyńskiego w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii"

Opublikowano:
Autor:

I miejsce Nikodema Wilczyńskiego w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nikodem Wilczyński ze Szkoły Podstawowej w Cmolasie nie dał szans konkurentom i w V edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii" zajął I miejsce.

Zmagania, których celem jest rozbudzenie zainteresowań przyrodniczych i zachęcenie do ekologicznych zachowań, odbyły się 5 grudnia w Szkole Podstawowej im. Janka Zawiszy w Przedborzu. Konkurs adresowany był do uczniów klas trzecich szkół podstawowych z całego województwa podkarpackiego. Podstawówkę z Cmolasu reprezentowali dwaj uczniowie: Nikodem Wilczyński (pod opieką pani Marioli Wiśniewskiej) oraz Mateusz Janus (pod opieką pani Justyny Augustyn).

Konkurs miał formę testu wiedzy. Prace oceniła niezależna komisja. Spośród wszystkich uczestników najlepszy wynik uzyskał Nikodem Wilczyński i to właśnie on zajął zaszczytne pierwsze miejsce. Matusz Janus zdobył wyróżnienie. Na laureatów i wyróżnionych czekały dyplomy i nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali także upominki - niespodzianki od św. Mikołaja, który właśnie tego dnia odwiedził placówkę w Przedborzu.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE