Reklama

Grzegorz Braun o politykach PiS: "Nie podpalajcie Polski i Podkarpacia!"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Twitter/GrzegorzBraun

Grzegorz Braun o politykach PiS: "Nie podpalajcie Polski i Podkarpacia!" - Zdjęcie główne

foto Twitter/GrzegorzBraun

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Grzegorz Braun, podkarpacki poseł Konfederacji, w mocnych słowach obarczył polityków Prawa i Sprawiedliwości, także tych z Podkarpacia, że zamiast zajmować się istotnymi problemami, rozgrywają partyjne gierki.

Grzegorz Braun, poseł Konfederacji, w oświadczeniu, które przesłał do naszej redakcji, mocnym słowem zwraca uwagę, że Prawo i Sprawiedliwość, także na szczeblu samorządowym, działa już nierozsądnie. Nawiązywał do sytuacji z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim w Jeżowym, podonosił kwestię nienależytej opieki w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim numer 1 w Rzeszowie. 

CZYTAJ TAKŻE:

- PiS wkroczyło w fazę, gdy zajmują się już tylko wewnętrznymi problemami partyjnymi. Przestaje się całkowicie zwracać uwagę na sytuację międzynarodową, a nawet na to co myślą wyborcy. Nie ma na to czasu, tyle jest wewnętrznych problemów, rozgrywek w samej partii. Tylko tak można wyjaśnić to, co dwa tygodnie temu zobaczyliśmy w Jeżowem (...) CZYTAJ DALEJ>>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy