Reklama

Goście ze szkoły w Jagodniku w naszej redakcji |ZDJĘCIA|

Opublikowano: pt, 15 mar 2019 13:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wizyta w redakcji tygodnika Korso Kolbuszowskie była jednym z punktów wycieczki po naszym powiecie.

Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jagodniku to zwycięzcy drugiej nagrody oraz wyróżnienia w XVII edycji Festiwalu Teatrów w Trzęsówce. 

Dzieci odwiedziły dzisiaj nie tylko naszą redakcję, ale również były w Urzędzie Gminy Cmolas, Samorządowym Centrum Kultury w Cmolasie, Starostwie Powiatowym i biurze posła Zbigniewa Chmielowca. Piątkową wycieczkę zakończyły wizytą w restauracji.

W redakcji Korso dzieci dowiedziały się m.in. jak powstaje gazeta. Największym zainteresowaniem cieszyły się wśród nich nasze roczniki. Niemal każdy chciał spróbować, ile jednocześnie ich uniesie. 

Organizatorem wyjazdu dla uczniów był Ryszard Sukiennik, który wcześniej pełnił funkcję sołtysa Trzęsówki, radnego powiatowego i starosty kolbuszowskiego. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.